Komandinis žaidimas „Strėlių mūšis” lauke

PIRKTI KUPONĄ

Nusibodo dažasvydis, šratasvydis ir panašūs užsiėmimai? Galbūt norėtum grįžti prie šaknų ir išbandyti jėgas, greitį ir taiklumą su lanku ir strėlėmis? Nauja pramoga Lietuvoje – „Strėlių mūšis“, tai aktyvus komandinis žaidimas, kuriame jūsų draugų kompanija ar kolektyvas apginkluojamas tikrais lankais ir strėlėmis, pritaikytomis šaudyti vieniems į kitus. Specialiai patobulintos ir strėlės ir apsaugos neleidžia susižeisti ir patirti traumų, šaudymas vieniems į kitus yra saugus ir be galo linksmas užsiėmimas.

Specialioje miško aikštelėje, paverstoje kovai skirtu labirintu, dvi komandos kovoja viena prieš kitą, stengdamosi „nušauti“ kuo daugiau priešininkų bei įvykdyti kitas užduotis, už ką skiriami taškai. Varžomasi keletą kėlinių, kol pasibaigus laikui, daugiausia taškų surinkusi komanda skelbiama nugalėtoja.

Specialūs lankai, apsaugos, šalmai ir saugios strėlės su minkštais antgaliais – viskas Jums bus duota. Patyrę instruktoriai išmokys naudotis šia įranga, paaiškins kaip šaudyti iš lanko ir pataikyti ten, kur norite. Tik nuo jūsų priklausys, ar tapsite vakaro herojumi, ir kiek priešininkų „kris“ nuo taiklių Jūsų šūvių.

Norint dalyvauti šiame žaidime, būtina judesių nevaržanti apranga ir sportinė avalynė. Minimalus žaidėjų amžius – 10 metų. Atsineškite gerą nuotaiką, kovingumą ir pergalės troškimą, o visą kitą palikite mums.

Žaidimo „Strėlių mūšis“ mūsų šaudykloje 2 valandų kaina 200.00 eur., 1 papildomos valandos kaina 60.00 eur. 

Registracija ir išsamesnė informacija tel. +370 614 31288